Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Andrew Davis | ||
Mike Gray
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Terry Leonard
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
James A. Dennett II
(asystent)
|
||
David Kelley
(asystent)
|
||
Thomas J. Mack
(asystent)
|
||
Robert Schick
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Dustin Bernard
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Kenneth A. Flisak
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Brian E. Frankish
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Gary B. Goldman
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Joel Chernoff
(reżyser drugiej ekipy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jeb Stuart | ||
David Twohy
(również) (historia)
|
8,0
|
|
Roy Huggins
(postacie)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Arnold Kopelson
producent
|
||
Keith Barish
producent wykonawczy
|
||
Roy Huggins
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Stephen Brown
współproducent
|
||
Nana Greenwald
współproducent
|
||
Peter Macgregor-Scott
współproducent
|
||
James A. Dennett
kierownik produkcji
|
||
Robert Grand
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Harrison Ford
Dr Richard Kimble
|
8,5
|
|
Tommy Lee Jones
Samuel Gerard
|
8,1
|
|
Sela Ward
Helen Kimble
|
6,9
|
|
Julianne Moore
Dr Anne Eastman
|
7,4
|
|
Joe Pantoliano
Cosmo Renfro
|
7,0
|
|
Andreas Katsulas
Frederick Sykes
|
||
Jeroen Krabbé
Dr Charles Nichols
|
||
Daniel Roebuck
Robert Biggs
|
6,7
|
|
L. Scott Caldwell
Poole
|
6,5
|
|
Tom Wood
Noah Newman
|
6,0
|
|
Ron Dean
Det. Kelly
|
6,0
|
|
Joseph F. Kosala
Det. Rosetti
|
6,0
|
|
Miguel Nino
Chicagowski gliniarz
|
||
John Drummond
Prezenter wiadomości
|
||
Tony Fosco
Chicagowski gliniarz
|
||
Joseph F. Fisher
Otto Sloan
|
||
James Liautuad
Paul
|
||
David Darlow
Dr Lentz
|
||
Tom Galouzis
Chirurg
|
||
James F. McKinsey
Chirurg
|
||
Mark D. Espinoza
Lekarz stażysta
|
||
John E. Ellis
Anestezjolog
|
||
Gene Barge
Gliniarz z 11 posterunku
|
||
Thomas Charles Simmons
Gliniarz z 11 posterunku
|
||
Joe Guzaldo
Prokurator
|
||
Dick Cusack
Walter Gutherie
|
||
Nicholas Kusenko
Asystent obrońcy
|
||
Joan Kohn
Asystentka prokuratora
|
||
Joe D. Lauck
Technik sądowy
|
||
Joe Guastaferro
Koroner
|
||
Andy Romano
Sędzia Bennett
|
||
Richard Riehle
Stary strażnik
|
||
Thom Vernon
Carlson
|
||
Ken Moreno
Partida
|
6,0
|
|
Eddie Bo Smith Jr.
Copeland
|
||
Frank Ray Perilli
Oficer więzienny
|
||
Otis Wilson
Oficer więzienny
|
||
Pancho Demmings
Młody strażnik
|
||
Jim Wilkey
Kierowca autobusu
|
||
Danny Goldring
Główny policjant stanu Illinois
|
||
Nick Searcy
Szeryf Rawlins
|
||
Kevin Crowley
Policjant stanowy
|
||
Michael James
Główny spawacz
|
||
Michael Skewes
Policjant drogówki
|
||
Ila Cathleen Stallings
Pielęgniarka na dyżurze
|
||
Linda Casaletto
Pielęgniarka w wiejskim szpitalu
|
||
Cody Glenn
Sanitariusz
|
||
Cynthia Baker
Kobieta w samochodzie
|
||
Johnny Lee Davenport
Henry, oficer policji stanowej
|
||
Mike Bacarella
Stevens, oficer policji stanowej
|
||
Bill Cusack
Technik dochodzeniowy
|
||
David U. Hodges
David, oficer policji stanowej
|
||
Lillie Richardson
Dziewczyna Copelanda
|
||
Peter J. Caria IV
Billy
|
||
Tighe Barry
Osoba myjąca przednią szybę
|
||
Monika Chabrowski
Polska właścicielka domu
|
||
Lonnie Sima
Syn właścicielki domu
|
||
Oksana Fedunyszyn
Recepcjonistka na oddziale mioelektryki
|
||
Orlando García
Desmondo
|
||
Afram Bill Williams
Sprzedawca
|
||
Bruce L. Gewertz
Dr Bruce
|
||
Jane Lynch
Dr Kathy Wahlund
|
7,1
|
|
Joseph Rotkvich
Joseph, oficer
|
||
Steven Lilovich
Steve, oficer
|
||
Noelle Bou-Sliman
Technik na oddziale mioelektryki
|
||
Roxanne Roberts
Lekarz na urazówce
|
||
Alex P. Hernandez
Lekarz na urazówce
|
||
Theron Touché Lykes
Sanitariusz
|
||
Joel Robinson
Chłopiec, pacjent
|
||
Greg Hollimon
Sanitariusz na wrotkach
|
||
Cheryl Lynn Bruce
Lekarka
|
||
Marie Ware
Gladys, pielęgniarka
|
||
Bernard McGee
Mężczyzna
|
||
Ann Whitney
Kierowniczka na oddziale mioelektryki
|
||
Lily Monkus
Recepcjonistka
|
||
Willie Lucas
Recepcjonista
|
||
Turk Muller
Oficer porządkowy
|
6,0
|
|
Ana María Alvarez
Kubanka
|
||
Eugene F. Crededio
Strażnik pilnujący odwiedzin
|
||
Maurice Person
Clive Driscoll
|
||
Terry Hard
Hormel, oficer
|
||
Pam Zekman
Prezenterka wiadomości
|
||
David Pasquesi
Prezenter wiadomości
|
||
Charles Shaphren
Lekarz w barze
|
||
Stephen A. Landsman
Lekarz w barze
|
||
B.J. Jones
Lekarz w barze
|
||
Dru Anne Carlson
Sekretarka Gerarda
|
||
Margaret Moore
Asystentka Nicholsa
|
||
Manny Lopez
Lekarz na seminarium
|
||
John M. Watson Sr.
Bones Roosevelt
|
||
Kirsten Nelson
Betty
|
||
Juan Ramírez
Mężczyzna na "El"
|
||
Neil Flynn
Policjant
|
||
Allen Hamilton
Gospodarz
|
||
Eric Fudala
Ochroniarz w hotelu
|
||
Lester Holt
Prezenter wiadomości
|
||
Jay Levine
Prezenter wiadomości
|
||
Don Albert
DuKakis, oficer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Suzy Brack
Pracownica ratusza (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roland Burris
Uśmiechający się mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ed Cray
Więzień (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Reese Foster
Mężczyzna odwiedzający więźnia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wendy George
Żona lekarza (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Gene Kelly
Szeryf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Todd Rice
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
LaTanya Richardson Jackson
Savannah Cooper, zastępca szeryfa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sal Richards
Kapitan z nakazem sądowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Schrader
Ochroniarz w hotelu (niewymieniony w czołówce)
|
||
John-Clay Scott
Wściekły kierowca w tunelu (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Thurner
Osoba oglądająca paradę (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Michael Chapman
(kierownik zdjęć)
|
||
Gary Holt
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
George Kohut
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Morgan Michael Lewis
(główna pomoc techniczna)
|
||
Bob Rose
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
James Newton Howard |
7,6
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Aggie Guerard Rodgers |
8,0
|
|
Eileen McCahill | ||
Gina Panno | ||
Jane Blank | ||
Stella Cottini | ||
Sybil Gray | ||
Linda Henrikson
(nadzorca kostiumów)
|
||
Maryann Scinto
(garderoba) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Don Brochu |
8,0
|
|
David Finfer |
6,0
|
|
Dean Goodhill | ||
Dov Hoenig |
7,0
|
|
Richard Nord |
7,0
|
|
Dennis Virkler |
7,0
|
|
Joe Binford Jr.
(asystent)
|
||
Chris Boscardin
(asystent)
|
||
Richard Byard
(asystent)
|
8,0
|
|
James Durante
(asystent)
|
||
Roger Fenton
(asystent)
|
||
Rolf Fleischmann
(asystent)
|
||
Grant Gatzke
(asystent)
|
||
Joseph Gutowski
(asystent)
|
||
John Morrisey
(asystent)
|
||
Patrick Paul Mullane
(asystent)
|
||
Mike Murphy
(asystent)
|
||
Mark Rathaus
(asystent)
|
||
Mark Stevens
(asystent)
|
8,0
|
|
Fred C. Vitale
(asystent)
|
||
David Young
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Marty Paich
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Peter Robb-King
nadzorca charakteryzacji
|
||
Pat Gerhardt
charakteryzator
|
||
Rodger Jacobs
charakteryzator
|
||
Kathe Swanson
główny stylista
|
||
Mary 'Dugan' Buono
fryzjer
|
||
Dominic Mango
fryzjer
|
||
Linda Boykin-Williams
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lun Yé Hodges
fryzjer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Lacey
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
J. Dennis Washington
scenograf
|
8,0
|
|
Maher Ahmad
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Charles Wood
dyrektor artystyczny
|
9,0
|
|
Thomas T. Taylor
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Rick Gentz
dekorator wnętrz
|
||
Douglas E. Madison
główny rekwizytor
|
||
Tighe Barry
główny rekwizytor (asystent)
|
||
David J. Chamerski
główny rekwizytor (asystent)
|
||
William Dambra
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Ann Harris
projektant wnętrz
|
||
Nancy Mickelberry
projektant wnętrz
|
||
Joel Prihoda
główny konstruktor dekoracji
|
||
Robert Sica
główny konstruktor dekoracji
|
||
Scott Salsa
modelarz
|
||
Tom Czarnopys
rzeźbiarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
David W. Krummel
projektant wnętrz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas C. Mentzer
stolarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Rozman
konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Timothy W. Tiedje
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Michael Herbick
mikser ponownego nagrania
|
||
Donald O. Mitchell
mikser ponownego nagrania
|
||
Frank A. Montaño
mikser ponownego nagrania
|
||
John Leveque
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Bruce Stambler
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Becky Sullivan
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Stu Bernstein
montaż dialogów
|
||
James Beshears
montaż dialogów
|
||
Gaston Biraben
montaż dialogów
|
||
Howell Gibbens
montaż dialogów
|
||
Kimberly Ellen Lowe
montaż dialogów
|
||
Gary Mundheim
montaż dialogów
|
||
Karen G. Wilson
montaż dialogów
|
||
Desmond Cannon
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jeffrey Cranford
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Rickley W. Dumm
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Elizabeth Kenton
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dawn Michelle King
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Lance Laurienzo
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Ron Meredith
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Michael Mirkovich
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Valerie Schwartz
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Patrick Bietz
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Lance Brown
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michael Dressel
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sam Gemette
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Hector C. Gika
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Glenn Hoskinson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Victor Iorillo
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Frank Kniest
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Anthony Milch
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jay Nierenberg
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Steve Schwalbe
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Greg Stacy
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Shawn Sykora
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Donald L. Warner Jr.
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Marshall Winn
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Barbara J. Boguski
montaż postsynchronu
|
||
Zack Davis
montaż postsynchronu
|
||
Holly Huckins
montaż postsynchronu
|
||
Lee Lemont
montaż postsynchronu
|
||
Robert Ulrich
montaż postsynchronu
|
||
Dale R. Janus
mikrofoniarz
|
||
Daniel Richter
mikrofoniarz
|
||
Mary Jo Lang
mikser imitacji
|
||
James Likowski
montaż imitacji
|
||
Steve Richardson
montaż imitacji
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Alicia Stevenson
imitator dźwięku
|
||
Daryl Ziemke
okablowanie
|
||
Jim Weidman
montaż muzyki
|
||
David Olson
montaż muzyki (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Roy Arbogast
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Tom Ryba
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Michael Arbogast
efekty specjalne (asystent)
|
||
Randy Cabral
efekty specjalne (asystent)
|
7,0
|
|
Jim Jolly
efekty specjalne (asystent)
|
8,0
|
|
Rodman Kiser
efekty specjalne (asystent)
|
||
William Lee
efekty specjalne (asystent)
|
7,0
|
|
Dick Wood
efekty specjalne (asystent)
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Amanda Mackey
dobór obsady
|
||
Cathy Sandrich Gelfond
dobór obsady
|
||
Nan Charbonneau
dobór obsady
|
||
Gloria Hancock
dobór obsady
|
||
Richard S. Kordos
dobór obsady
|
||
Kirsten Nelson
dobór obsady (asystent)
|
||
Karen Miller
dodatkowy dobór obsady
|
||
Terry Leonard
koordynator kaskaderów
|
||
Chris Branham
kaskader
|
||
Troy Brown
kaskader
|
||
Hal Burton
kaskader
|
6,0
|
|
Thomas Dewier
kaskader
|
||
Nick Dimitri
kaskader
|
||
Jeannie Epper
kaskader
|
||
Peter Epstein
kaskader
|
7,0
|
|
Diamond Farnsworth
kaskader
|
||
Teri Garland
kaskader
|
||
Terry Jackson
kaskader
|
||
Dean Jeffries
kaskader
|
||
Rick LeFevour
kaskader
|
||
Stacy Logan
kaskader
|
||
Mike H. McGaughy
kaskader
|
||
Jeff Ramsey
kaskader
|
||
Glenn Randall Jr.
kaskader
|
||
John-Clay Scott
kaskader
|
||
Gary J. Wayton
kaskader
|
||
Paula Wayton
kaskader
|
||
Cress Horne
pilot helikoptera
|
||
Kevin LaRosa
pilot helikoptera
|
||
Bruce Webb
pilot helikoptera
|
||
William Mesa
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Stephen St. John
operator steadicam
|
6,0
|
|
Robert Ulland
operator steadicam
|
||
Frank Miller
operator kamery
|
||
Stephen St. John
operator kamery
|
6,0
|
|
Robert Ulland
operator kamery
|
||
Brian C. Glover
operator kamery (druga ekipa) (Karolina Północna)
|
||
Michael Kohnhorst
operator kamery (druga ekipa) (Karolina Północna)
|
||
Chris Collins
operator kamery (asystent)
|
||
Jason M. Friedman
operator kamery (asystent)
|
||
Linda Gacsko
operator kamery (asystent)
|
||
Robert Heine
prowadzący ostrość
|
||
Steven Hiller
prowadzący ostrość
|
||
Tim Metivier
operator kamery (asystent)
|
||
Zoran Veselić
prowadzący ostrość
|
||
Mark E. Matthys
mistrz oświetlenia
|
||
Erich O. Rose
mistrz oświetlenia (druga ekipa)
|
||
Stephen Vaughan
fotosista
|
||
Ricki L. Stein
księgowy produkcji
|
||
Nick Dimitri
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clifford Happy
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joan Philo
dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter W. Moyer
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Carroll
prowadzący ostrość (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Larry Cottrill
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Hoehn Jr.
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Moenkhaus
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Morenz
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark N. Woods
oświetlenie (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Bianco
księgowy (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nina Saxon
projekt czołówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Tiz
księgowy (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Briles
kamerzysta (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Moenkhaus
prowadzący ostrość (zdjęcia lotnicze) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Norris
operator kamery (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
Pozostałe
Proszę czekać…